Maassluis eenvoudig naar eerste punten08/09/2014
 	
 	KV Vlaardingen 1 – Maassluis 1 8-17 (3-10).
 	Maassluis kwam sterk uit de startblokken in de derby tegen Vlaardingen en keek snel tegen een 0-3 voorsprong aan, welke voor rust met diverse mooie aanvallen werd uitgebouwd naar een 3-10 ruststand. Vlaardingen was niet sterk genoeg om de doelpunten van Maassluis tegen te houden en zelf structureel iets terug te doen. Door onder andere vijf doelpunten van Leon Kloppenburg stond er uiteindelijk een 8-17 eindstand op het scorebord.
 	KV Vlaardingen 2 – Maassluis 2 4-17 (4-8).
 	Voorafgaand aan het eerste, mocht het reserveteam van Maassluis aantreden tegen dat van Vlaardingen. Hier was een zelfde wedstrijdbeeld: Maassluis kon met mooie aanvallen uitbouwen naar een degelijke voorsprong en Vlaardingen kon alleen maar toekijken. Tekenend was het feit dat Maassluis 2 geen tegengoals in de tweede helft heeft hoeven incasseren en zelf eigenlijk ruim boven de 20 goals had moeten maken.
 	KCC 4 – Maassluis 3 10-11 (14-18).
 	En om het rijtje af te maken wist ook Maassluis 3 te winnen. In een wat minder eenzijdige wedstrijd dan de selectieteams werd KCC 4 uit Capelle aan den IJssel met 14-18 verslagen.
 	Programma zaterdag 13 september 2014
 	Maassluis 1 – ONDO 1 16.00 uur
 	Maassluis 2 – ONDO 2 14.30 uur
 	Maassluis 3 – KOAG 3 11.30 uur
 	Maassluis A1 – ONDO A1 13.00 uur
 	Informatie
 	Algemene info: Karin Korstanje (pc@ckcmaassluis.nl )
 	www.ckcmaassluis.nl / @ckcmaassluis1 / www.facebook.nl/ckcmaassluis
SponsorKliks
Help Maassluis door online te kopen aankopen te doen via SponsorKliks. Weet je niet hoe dit werkt? Klik hier voor meer informatie.