Competitie
Week 16 (15/04 - 21/04)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
20-04 | Maassluis E5 | LYNX E1 | 08:30 | 09:00 | in overleg | M. (Manouk) Beekenkamp |
20-04 | Maassluis F2 | IJsselvogels F3 | 09:30 | 10:00 | in overleg | E. (Elaine) Beekenkamp |
20-04 | Maassluis F1 | Weidevogels F4 | 09:30 | 10:00 | in overleg | L (Lennard) v.d. Vaart |
20-04 | Maassluis E2 | Avanti/Post Makelaardij E3 | 09:30 | 10:00 | in overleg | H (Hizkia) Vink |
20-04 | Maassluis B2 | Valto B2 | 09:15 | 10:00 | in overleg | D. (Daan) van Mierlo |
20-04 | Maassluis A2 | RWA A1 | in overleg | 10:00 | in overleg | L. (Luco) van der Kaaij |
20-04 | Maassluis D2 | Korbis D3 | 10:30 | 11:00 | in overleg | Afgeschermd |
20-04 | Maassluis A1 | KVS/Groeneveld Keukens A1 | in overleg | 11:30 | in overleg | W (Wilco) Knops |
20-04 | Maassluis B1 | ONDO (G) B3 | 10:35 | 11:35 | in overleg | C. (Colin) Steenks |
20-04 | Maassluis 4 | Sporting Delta 5 | in overleg | 12:15 | in overleg | O. (Osayande) Iyawe |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
20-04 | Valto D2 | Maassluis D1 | 08:15 | 09:15 | Elles, Finn, Bjarne | DE LIER |
20-04 | Excelsior E4 | Maassluis E4 | 09:30 | 10:30 | Kay, Faber | DELFT |
20-04 | TOGO C1 | Maassluis C1 | in overleg | 10:30 | Kim, Gijs S, Nic, Anouk | GOES |
20-04 | Vitesse (Ba) F3 | Maassluis F3 | 10:00 | 11:00 | Jayden, Luca | BARENDRECHT |
20-04 | DES (D) E2 | Maassluis E3 | 10:00 | 11:00 | Damiën, Bas | DELFT |
20-04 | Vitesse (Ba) 4 | Maassluis 3 | in overleg | 12:20 | BARENDRECHT | |
20-04 | Reeuwijk C1 | Maassluis C2 | 11:00 | 12:30 | Mika, Jurre, Jaro | REEUWIJK |
20-04 | KCC/CK Kozijnen 8 | Maassluis 5 | in overleg | 12:40 | CAPELLE AAN DEN IJSSEL | |
20-04 | Thor (R) E1 | Maassluis E1 | 12:00 | 13:00 | Dani, Sam | ROTTERDAM |
20-04 | ONDO (G) 2 | Maassluis 2 | in overleg | 14:10 | 'S-GRAVENZANDE | |
20-04 | DVS '69 1 | Maassluis 1 | in overleg | 15:30 | HENDRIK-IDO-AMBACHT |
Week 17 (22/04 - 28/04)
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
25-04 | Fortuna A2 | Maassluis A1 | in overleg | 19:30 | DELFT |
Week 19 (06/05 - 12/05)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
11-05 | Maassluis F2 | Ten Donck F1 | 08:30 | 09:00 | in overleg | F. (Fleur) v.d. Lee |
11-05 | Maassluis E5 | WION E1 | 08:30 | 09:00 | in overleg | Afgeschermd |
11-05 | Maassluis E4 | ONDO (G) E5 | 08:30 | 09:00 | in overleg | F. (Fedor) Steenks |
11-05 | Maassluis E1 | Weidevogels E2 | 09:30 | 10:00 | in overleg | A. (Anouk) van Barneveldt |
11-05 | Maassluis C1 | Tjoba C1 | 09:00 | 10:00 | in overleg | |
11-05 | Maassluis 5 | 't Capproen 2 | in overleg | 11:00 | in overleg | H (Henny) Nieman |
11-05 | Maassluis C2 | De Meervogels C4 | 10:15 | 11:15 | in overleg | L. (Lars) Veldman |
11-05 | Maassluis A1 | Vitesse (Ba) A1 | in overleg | 11:15 | in overleg | L (Lennart) van Alfen |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
11-05 | Valto E5 | Maassluis E2 | 08:00 | 09:00 | Anna, Megan | DE LIER |
11-05 | Die Haghe D2 | Maassluis D1 | 08:45 | 09:50 | Merle, Sil, Stan | 'S-GRAVENHAGE |
11-05 | RWA E3 | Maassluis E3 | 10:00 | 10:00 | Celeste, Vajen | POORTUGAAL |
11-05 | Fortuna F6 | Maassluis F1 | 09:30 | 10:30 | Valentina, Liza | DELFT |
11-05 | ONDO (M) 3 | Maassluis 3 | in overleg | 13:00 | MIDDELBURG | |
11-05 | PKC/Vertom 6 | Maassluis 4 | in overleg | 14:00 | PAPENDRECHT | |
11-05 | RWA 2 | Maassluis 2 | in overleg | 14:30 | POORTUGAAL | |
11-05 | Excelsior A1 | Maassluis A2 | in overleg | 15:00 | DELFT | |
11-05 | RWA 1 | Maassluis 1 | in overleg | 16:00 | POORTUGAAL |
Week 20 (13/05 - 19/05)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
16-05 | Maassluis B1 | KCR B2 | in overleg | 19:00 | in overleg | J.W. (Hans) de Vette |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
13-05 | Olympia (S) B1 | Maassluis B2 | in overleg | 19:15 | Veronique, Timur, Matthijs | SPIJKENISSE |
Week 21 (20/05 - 26/05)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
25-05 | Maassluis B2 | Olympia (S) B1 | 08:30 | 09:15 | in overleg | J.JW. (Jordy) Nijssen |
25-05 | Maassluis F1 | Fortuna F6 | 09:30 | 10:00 | in overleg | M. (Merel) Wierda |
25-05 | Maassluis E3 | RWA E3 | 09:30 | 10:00 | in overleg | R. (Remco) le Kluse |
25-05 | Maassluis E2 | Valto E5 | 09:30 | 10:00 | in overleg | F. (Fleur) v.d. Lee |
25-05 | Maassluis D1 | Die Haghe D2 | 09:30 | 10:00 | in overleg | J. (Jip) Vermeer |
25-05 | Maassluis A2 | Excelsior A1 | in overleg | 11:30 | in overleg | |
25-05 | Maassluis 4 | PKC/Vertom 6 | in overleg | 11:30 | in overleg | H (Henny) Nieman |
25-05 | Maassluis 3 | ONDO (M) 3 | in overleg | 13:00 | in overleg | |
25-05 | Maassluis 2 | RWA 2 | in overleg | 14:30 | in overleg | |
25-05 | Maassluis 1 | RWA 1 | in overleg | 16:00 | in overleg |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
25-05 | KVS/Groeneveld Keukens E5 | Maassluis E4 | 08:30 | 09:30 | Lize, Meis | 'S-GRAVENHAGE |
25-05 | Valto F3 | Maassluis F3 | 09:00 | 10:00 | Beau, Chayenne | DE LIER |
25-05 | WION E1 | Maassluis E5 | 09:15 | 10:15 | Finn, Amara | ROTTERDAM |
25-05 | Weidevogels E2 | Maassluis E1 | 09:30 | 10:30 | Keano, Reeva | BLEISWIJK |
25-05 | Luctor C1 | Maassluis C1 | in overleg | 11:20 | Tijs, Fenna, Viggo, Nikki | TERNEUZEN |
25-05 | RWA D2 | Maassluis D2 | 10:30 | 11:30 | Nathan, Jet, Damian | POORTUGAAL |
25-05 | KCR B2 | Maassluis B1 | 10:15 | 11:45 | Tamer, Fiene, Eva, Wout | RIDDERKERK |
25-05 | Ten Donck F1 | Maassluis F2 | 11:00 | 12:00 | Evie, Tess | RIDDERKERK |
25-05 | De Meervogels C4 | Maassluis C2 | 10:30 | 12:00 | Zahra, Fien, Isabelle | ZOETERMEER |
25-05 | 't Capproen 2 | Maassluis 5 | in overleg | 13:45 | HELLEVOETSLUIS | |
25-05 | Vitesse (Ba) A1 | Maassluis A1 | in overleg | 14:10 | BARENDRECHT |
Week 22 (27/05 - 02/06)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
30-05 | Maassluis A1 | DeetosSnel/QLS A1 | in overleg | 19:30 | in overleg | |
01-06 | Maassluis F2 | NIO F1 | 08:30 | 09:00 | in overleg | R. (Remco) le Kluse |
01-06 | Maassluis F1 | LYNX F2 | 08:30 | 09:00 | in overleg | K. (Kevin) van den Bos |
01-06 | Maassluis E4 | VEO E6 | 08:30 | 09:00 | in overleg | M. (Marleen) Fortuin |
01-06 | Maassluis E5 | Fortuna E5 | 09:30 | 10:00 | in overleg | L. (Lars) Veldman |
01-06 | Maassluis E2 | ONDO (G) E4 | 09:30 | 10:00 | in overleg | R. (Remco) le Kluse |
01-06 | Maassluis B2 | 't Capproen B1 | 09:15 | 10:00 | in overleg | B (Bartjan) Hutten |
01-06 | Maassluis A2 | Korbis A2 | in overleg | 10:00 | in overleg | |
01-06 | Maassluis C1 | ONDO (M) C1 | 10:00 | 11:00 | in overleg | |
01-06 | Maassluis B1 | Nieuwerkerk B3 | 10:30 | 11:30 | in overleg | T (Terence) Buijs |
01-06 | Maassluis A1 | Fortuna A2 | in overleg | 11:30 | in overleg | |
01-06 | Maassluis D2 | KCR D3 | 11:45 | 12:15 | in overleg | T. (Thom) Nijssen |
01-06 | Maassluis 4 | ONDO (G) 6 | in overleg | 13:00 | in overleg | J. (Jari) Pols |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
01-06 | Olympia (S) E1 | Maassluis E3 | 08:30 | 09:30 | Maliya, Romee | SPIJKENISSE |
01-06 | Dijkvogels D1 | Maassluis D1 | 09:00 | 10:00 | Finn, Stan, Bjarne, Soraya | MAASDIJK |
01-06 | ODO C1 | Maassluis C2 | 09:00 | 10:00 | verzamelen bij ODO | MAASLAND |
01-06 | Avanti/Post Makelaardij F4 | Maassluis F3 | 09:30 | 10:30 | Jayden, Saar | PIJNACKER |
01-06 | Excelsior E1 | Maassluis E1 | 10:30 | 11:30 | Naomi, Robin | DELFT |
01-06 | DVS '69 4 | Maassluis 5 | in overleg | 12:45 | HENDRIK-IDO-AMBACHT | |
01-06 | Sporting Delta 3 | Maassluis 3 | in overleg | 13:40 | DORDRECHT | |
01-06 | IJsselvogels 2 | Maassluis 2 | in overleg | 14:00 | MOORDRECHT | |
01-06 | IJsselvogels 1 | Maassluis 1 | in overleg | 15:30 | MOORDRECHT |
Week 23 (03/06 - 09/06)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
08-06 | Maassluis F3 | Vitesse (Ba) F3 | 09:30 | 10:00 | in overleg | C. (Chinook) Bruinings |
08-06 | Maassluis E3 | DES (D) E2 | 09:30 | 10:00 | in overleg | F. (Fedor) Steenks |
08-06 | Maassluis E1 | Thor (R) E1 | 09:30 | 10:00 | in overleg | J. (Jip) Vermeer |
08-06 | Maassluis C2 | Reeuwijk C1 | 09:00 | 10:00 | in overleg | J.W. (Hans) de Vette |
08-06 | Maassluis D1 | Valto D2 | 10:30 | 11:00 | in overleg | S. (Sjoerd) van Dalum |
08-06 | Maassluis 5 | KCC/CK Kozijnen 8 | in overleg | 11:30 | in overleg | H (Henny) Nieman |
08-06 | Maassluis 3 | Vitesse (Ba) 4 | in overleg | 13:00 | in overleg | |
08-06 | Maassluis 2 | ONDO (G) 2 | in overleg | 14:30 | in overleg | |
08-06 | Maassluis 1 | DVS '69 1 | in overleg | 16:00 | in overleg |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
08-06 | Avanti/Post Makelaardij E3 | Maassluis E2 | 08:00 | 09:00 | Sarah, Bram | PIJNACKER |
08-06 | Weidevogels F4 | Maassluis F1 | 08:30 | 09:30 | Bo, Lynn | BLEISWIJK |
08-06 | LYNX E1 | Maassluis E5 | 09:00 | 10:00 | Yael, Elijah | 'S-GRAVENHAGE |
08-06 | Valto B2 | Maassluis B2 | 09:30 | 10:45 | Thom, Femke, Isa M. | DE LIER |
08-06 | IJsselvogels F3 | Maassluis F2 | 10:00 | 11:00 | Evie, Tess | MOORDRECHT |
08-06 | Korbis D3 | Maassluis D2 | 10:00 | 11:00 | Mats, Floor, Evi | WADDINXVEEN |
08-06 | KVS/Groeneveld Keukens A1 | Maassluis A1 | in overleg | 11:10 | 'S-GRAVENHAGE | |
08-06 | RWA A1 | Maassluis A2 | in overleg | 13:00 | POORTUGAAL | |
08-06 | ONDO (G) B3 | Maassluis B1 | 12:45 | 14:10 | Tom, Noa, Nina, Inge | 'S-GRAVENZANDE |
08-06 | Sporting Delta 5 | Maassluis 4 | in overleg | 15:30 | DORDRECHT |
Week 24 (10/06 - 16/06)
Thuiswedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Verzamelen | Aanvang | Zaalwacht | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
15-06 | Maassluis F3 | Valto F3 | 09:30 | 10:00 | in overleg | T (Thijs) Kempke |
15-06 | Maassluis D2 | RWA D2 | 09:30 | 10:00 | in overleg | J. (Jip) Vermeer |
Uitwedstrijden
Datum | Thuis | Uit | Vertrekken | Aanvang | Chauffeurs | Plaats |
---|---|---|---|---|---|---|
15-06 | OZC E2 | Maassluis E4 | 10:00 | 11:00 | Lena, Lindsey | ROTTERDAM |
15-06 | Nieuwerkerk B3 | Maassluis B1 | 09:30 | 11:00 | Tom, Floor, Kristel, Inge | NIEUWERKERK AD IJSSEL |
15-06 | Fortis C1 | Maassluis C1 | in overleg | 11:15 | Cedric, Ivy, Nic, Isa H. | OOST-SOUBURG |
SponsorKliks
Help Maassluis door online te kopen aankopen te doen via SponsorKliks. Weet je niet hoe dit werkt? Klik hier voor meer informatie.