👑🎧 Koningsnacht Silent Disco – 💃🎶 Scoor nu je tickets! 🎉🔥

nieuwsoverzicht

Lief en leed04/02/2026

Allereerst een update van Jaap van Berkel, het gaat langzamerhand wat beter, hij voelt zich gelukkig wel goed en hij probeert weer wat te lopen met een rollator, het doel is op 17 februari weer naar huis! Jaap kop op en succes!

Thom Nijssen uit de J1 heeft z’n knie ernstig geblesseerd, binnenkort wordt een MRI gemaakt en dan worden verder plannen gemaakt, maar korfballen of fluiten zit er voorlopig niet in, Thom heel veel sterkte en ik hoop je binnen afzienbare tijd weer binnen de lijnen te zien!

Uit het derde is Denise Klootwijk geblesseerd geraakt aan haar knie, wat de consequenties zijn is mij niet bekend, maar in ieder geval sterkte Denise!

Uit het vijfde is Tessa Bergwerff geblesseerd, zij kampt met een zweepslag, ook voor jou geldt natuurlijk sterkte en ik hoop je weer snel te zien schitteren!

Dan hebben we beide Kimmen nog, Kim Crooswijk en Kim vd Gaag zijn beide nog geblesseerd, sterkte nog!

Dit waren de voor mij bekende blessures/zieken, weet je iemand die ook genoemd mag worden meldt dit dan aan mij Dianevanloo@gmail.com

Diane van Loo vd Gaag

SponsorKliks

Help Maassluis door online te kopen aankopen te doen via SponsorKliks. Weet je niet hoe dit werkt? Klik hier voor meer informatie.

s
Feedback