Belangrijk! Stem over verbouwing clubhuis. Bekijk

Competitie



Week 48 (29/11 - 05/12)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
04-12 Maassluis F2 Sporting Delta F2 08:30 09:00 in overleg
04-12 Maassluis F3 VEO F3 08:30 09:00 in overleg
04-12 Maassluis E2 Nikantes E1 09:30 10:00 in overleg
04-12 Maassluis E1 Nieuwerkerk E5 09:30 10:00 in overleg
04-12 Maassluis D3 Phoenix D3 10:30 11:00 in overleg
04-12 Maassluis C2 ONDO (G) C4 11:30 12:00 in overleg
04-12 Maassluis A1 KOAG A1 in overleg 13:10 in overleg C. (Chris) Hermans
04-12 Maassluis 4 Korbis 4 in overleg 14:20 in overleg
04-12 Maassluis 5 Reeuwijk 4 14:30 15:30 in overleg T (Tim) Kerkhoff
04-12 Maassluis 6 Thor (R) 2 in overleg 16:40 in overleg T (Thijs) Kempke

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
04-12 Valto B1 Maassluis B1 10:15 11:15 Benthe, Puck, Tijn, Jip DE LIER
04-12 Albatros C1 Maassluis C1 11:00 12:00 Karlijn, Max, Kristel, Evi ZWIJNDRECHT
04-12 Excelsior (D) D2 Maassluis D2 11:30 12:30 Gijs B, Fien, Lianne, Gijs S. DELFT
04-12 KVS/Maritiem 5 Maassluis 3 in overleg 16:10 'S-GRAVENHAGE
04-12 Oranje Wit (D) 1 Maassluis 1 in overleg 19:45 DORDRECHT
04-12 KCC/CK Kozijnen 5 Maassluis 2 in overleg 21:20 CAPELLE AAN DEN IJSSEL

Week 49 (06/12 - 12/12)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
11-12 Maassluis E3 Albatros E5 09:00 09:30 in overleg J (Jacqueline) Wijnhorst
11-12 Maassluis C2 Valto C2 10:00 10:30 in overleg
11-12 Maassluis A1 KCC/CK Kozijnen A2 in overleg 11:30 in overleg A. (Aart) Berkhout
11-12 Maassluis 4 KOAG 5 in overleg 12:50 in overleg B. (Brett) Nijssen
11-12 Maassluis 6 Nieuwerkerk 8 in overleg 14:00 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
11-12 RWA F3 Maassluis F1 08:00 09:00 Keano, Robin RHOON
11-12 Gemini D1 Maassluis D3 08:00 09:00 Dylana, Isa Gr GOUDA
11-12 Dunas F2 Maassluis F3 09:10 10:10 Bas, Romée 'S-GRAVENHAGE
11-12 Dijkvogels D1 Maassluis D1 10:10 11:10 Tijs, Isa H, Anouk MAASDIJK
11-12 VEO 7 Maassluis 5 11:30 13:00 Julia, Hizkia, Maaike VOORBURG
11-12 DeetosSnel C1 Maassluis C1 13:00 14:10 Isa G, Wout, Nina, Isa M DORDRECHT
11-12 Nieuwerkerk B1 Maassluis B1 14:15 15:30 Mila, Charlotte, Romy, Fedor NIEUWERKERK AD IJSSEL
11-12 Kinderdijk 1 Maassluis 1 in overleg 16:00 ALBLASSERDAM
11-12 DeetosSnel 4 Maassluis 2 in overleg 16:50 DORDRECHT
11-12 Twist 3 Maassluis 3 in overleg 17:20 VLAARDINGEN

Week 50 (13/12 - 19/12)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
18-12 Maassluis F1 KCR F5 08:30 09:00 in overleg J (Jacqueline) Wijnhorst
18-12 Maassluis E2 Achilles (Hg) E4 08:30 09:00 in overleg
18-12 Maassluis D1 HKV/Ons Eibernest D1 09:40 10:10 in overleg J.W. (Hans) de Vette
18-12 Maassluis C1 Sporting Delta C1 10:30 11:10 in overleg
18-12 Maassluis B1 Albatros B1 11:20 12:20 in overleg R (Raymond) Eijke
18-12 Maassluis 3 Valto 4 in overleg 13:35 in overleg
18-12 Maassluis 2 Tjoba 2 in overleg 14:55 in overleg M (Martin) Knoester
18-12 Maassluis 1 Tjoba 1 in overleg 16:10 in overleg W G (Bert) Pellikaan
18-12 Maassluis 5 DES (D) 6 16:35 17:35 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
18-12 WION F1 Maassluis F2 08:30 09:30 Celeste, Lize ROTTERDAM
18-12 Vriendenschaar (B) E2 Maassluis E3 08:30 09:30 Mats, Damian BODEGRAVEN
18-12 Fortuna/Delta Logistiek E4 Maassluis E1 09:00 10:00 Sil, Merle, Bjarne DELFT
18-12 KCC/CK Kozijnen D1 Maassluis D2 11:00 12:00 Isabelle, Viggo, Cedric, Fenna CAPELLE AAN DEN IJSSEL
18-12 Twist C1 Maassluis C2 12:45 13:45 Inge, Noa, Femke, Matthijs VLAARDINGEN
18-12 VEO A1 Maassluis A1 in overleg 14:00 VOORBURG

Week 1 (03/01 - 09/01)


Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
08-01 KCC/CK Kozijnen E3 Maassluis E2 08:00 09:00 Casper, Jet CAPELLE AAN DEN IJSSEL
08-01 NIO F2 Maassluis F2 12:00 13:00 Bo, Vajen ROTTERDAM
08-01 NIO E1 Maassluis E3 12:00 13:00 Damian, Amber ROTTERDAM

Week 2 (10/01 - 16/01)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
15-01 Maassluis F2 Vriendenschaar (B) F1 08:30 09:00 in overleg
15-01 Maassluis E3 Reeuwijk E1 09:30 10:00 in overleg
15-01 Maassluis E1 Refleks E1 09:30 10:00 in overleg
15-01 Maassluis D2 RWA D2 10:30 11:00 in overleg
15-01 Maassluis C2 Weidevogels C2 11:30 12:00 in overleg
15-01 Maassluis A1 Avanti/Post Makelaardij A2 in overleg 13:10 in overleg
15-01 Maassluis 4 WION 7 in overleg 14:20 in overleg
15-01 Maassluis 6 Reeuwijk 3 in overleg 15:30 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
15-01 KVS/Maritiem F1 Maassluis F3 08:00 09:00 Lena, Kiki 'S-GRAVENHAGE
15-01 ONDO (G) E4 Maassluis E2 09:00 10:00 Elles, Finn HOEK VAN HOLLAND
15-01 KCR D1 Maassluis D1 09:00 10:00 Kim, Nikkie, Jurre RIDDERKERK
15-01 Fortuna/Delta Logistiek B1 Maassluis B1 09:00 10:00 Puck, Floor, Mees, Rens DELFT
15-01 Valto C1 Maassluis C1 11:00 12:00 Tom, Max, Isa M, Luuk DE LIER
15-01 Albatros 3 Maassluis 2 in overleg 14:45 ZWIJNDRECHT
15-01 Weidevogels 4 Maassluis 3 in overleg 17:45 BLEISWIJK
15-01 Albatros 1 Maassluis 1 in overleg 18:00 ZWIJNDRECHT
15-01 Avanti/Post Makelaardij 7 Maassluis 5 19:15 21:00 Tessa, Isabelle, Jari PIJNACKER

Week 3 (17/01 - 23/01)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
17-01 Maassluis C1 ONDO (G) C1 in overleg 18:00 in overleg
22-01 Maassluis F3 ONDO (G) F5 08:30 09:00 in overleg
22-01 Maassluis E2 KCC/CK Kozijnen E3 09:30 10:00 in overleg
22-01 Maassluis D3 Avanti/Post Makelaardij D5 09:30 10:00 in overleg
22-01 Maassluis C1 Vitesse (Ba) C1 10:10 11:10 in overleg
22-01 Maassluis B1 KOAG B1 11:20 12:20 in overleg
22-01 Maassluis A1 Dijkvogels A1 in overleg 13:35 in overleg
22-01 Maassluis 2 Merwede/Multiplaat 3 in overleg 14:50 in overleg
22-01 Maassluis 1 RWA 1 in overleg 16:15 in overleg
22-01 Maassluis 3 De Meervogels 4 in overleg 17:40 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
22-01 Vitesse (Ba) E3 Maassluis E1 08:00 09:00 Soraya, Stan, Sabine BARENDRECHT
22-01 Valto D3 Maassluis D2 10:00 11:00 Fien, Charlotte, Gijs S, Cedric DE LIER
22-01 RWA D1 Maassluis D1 12:00 13:00 Ivy, Lieke, Guus RHOON
22-01 Korbis F3 Maassluis F1 12:15 13:15 Dani, Reeva WADDINXVEEN
22-01 Eureka 1 Maassluis 6 in overleg 16:40 RIDDERKERK
22-01 KCR 9 Maassluis 4 in overleg 18:40 RIDDERKERK

Week 4 (24/01 - 30/01)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
29-01 Maassluis F2 KCC/CK Kozijnen F3 08:30 09:00 in overleg
29-01 Maassluis F1 Vitesse (Ba) F1 08:30 09:00 in overleg
29-01 Maassluis E3 Nieuwerkerk E8 09:30 10:00 in overleg
29-01 Maassluis E1 DES (D) E1 09:30 10:00 in overleg
29-01 Maassluis C2 Fortuna/Delta Logistiek C3 10:15 11:10 in overleg
29-01 Maassluis D1 Nieuwerkerk D2 11:40 12:10 in overleg
29-01 Maassluis D2 KCR D2 12:40 13:10 in overleg
29-01 Maassluis 4 ONDO (G) 6 in overleg 14:10 in overleg
29-01 Maassluis 6 ZKV (Zu) 2 in overleg 15:20 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
29-01 Excelsior (D) F3 Maassluis F3 08:00 09:00 Silja, Bas DELFT
29-01 Trekvogels D1 Maassluis D3 08:35 09:35 Isa Gr, Zahra ROTTERDAM
29-01 Weidevogels A1 Maassluis A1 in overleg 11:00 BLEISWIJK
29-01 Nieuwerkerk C1 Maassluis C1 11:30 12:30 Karlijn, Isa G, Evi, Kristel NIEUWERKERK AD IJSSEL
29-01 ALO E2 Maassluis E2 13:00 14:00 Casper, Elize 'S-GRAVENHAGE
29-01 Avanti/Post Makelaardij B1 Maassluis B1 13:00 14:05 Charlotte, Romy, Benthe, Fedor PIJNACKER
29-01 Achilles (Hg) 7 Maassluis 5 13:45 15:15 Terence, Maaike, Thijs 'S-GRAVENHAGE
29-01 GKV/Enomics 3 Maassluis 2 in overleg 16:50 GORINCHEM
29-01 KOAG 1 Maassluis 1 in overleg 20:00 KRIMPEN AAN DEN IJSSEL

Week 5 (31/01 - 06/02)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
05-02 Maassluis F2 IJsselvogels F3 08:30 09:00 in overleg
05-02 Maassluis F1 KOAG F3 08:30 09:00 in overleg
05-02 Maassluis F3 VEO F2 09:30 10:00 in overleg
05-02 Maassluis E3 KCC/CK Kozijnen E2 09:30 10:00 in overleg
05-02 Maassluis E2 RWA E2 10:30 11:00 in overleg
05-02 Maassluis E1 ONDO (G) E3 10:30 11:00 in overleg
05-02 Maassluis D3 Sperwers D1 11:30 12:00 in overleg
05-02 Maassluis C2 Nexus C1 12:30 13:00 in overleg
05-02 Maassluis A1 Korbis A1 in overleg 14:10 in overleg
05-02 Maassluis 4 Nexus 4 in overleg 15:20 in overleg
05-02 Maassluis 5 Erasmus 3 15:30 16:30 in overleg
05-02 Maassluis 6 Valto 7 in overleg 17:40 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
05-02 ONDO (G) D4 Maassluis D2 11:00 12:00 Mika, Fien, Lianne, Viggo HOEK VAN HOLLAND
05-02 RWA 3 Maassluis 3 in overleg 13:00 RHOON
05-02 ONDO (G) B1 Maassluis B1 13:45 14:45 Mila, Puck, Tijn, Jip HOEK VAN HOLLAND
05-02 ONDO (G) D2 Maassluis D1 15:15 16:15 Tijs, Nic, Isa H 'S-GRAVENZANDE
05-02 KCR 4 Maassluis 2 in overleg 16:20 RIDDERKERK
05-02 ONDO (G) C1 Maassluis C1 16:15 17:15 Max, Isa M, Wout, Luuk 'S-GRAVENZANDE
05-02 Merwede/Multiplaat 1 Maassluis 1 in overleg 17:55 SLIEDRECHT

Week 6 (07/02 - 13/02)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
12-02 Maassluis D2 Excelsior (D) D2 09:30 10:00 in overleg
12-02 Maassluis C1 Albatros C1 10:00 11:00 in overleg
12-02 Maassluis B1 Valto B1 11:10 12:10 in overleg
12-02 Maassluis 3 KVS/Maritiem 5 in overleg 13:25 in overleg
12-02 Maassluis 2 KCC/CK Kozijnen 5 in overleg 14:45 in overleg
12-02 Maassluis 1 Oranje Wit (D) 1 in overleg 16:05 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
12-02 Sporting Delta F2 Maassluis F2 08:00 09:00 Celeste, Lize DORDRECHT
12-02 Nikantes E1 Maassluis E2 08:00 09:00 Finn, Elles HOOGVLIET ROTTERDAM
12-02 VEO F3 Maassluis F3 09:00 10:00 Maliya, Romée VOORBURG
12-02 Phoenix D3 Maassluis D3 09:00 10:00 Jessica, Dylana ZOETERMEER
12-02 KOAG A1 Maassluis A1 in overleg 12:25 KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
12-02 ONDO (G) C4 Maassluis C2 13:00 14:00 Eva, Jocelyn, Fiene, Jet HOEK VAN HOLLAND
12-02 Thor (R) 2 Maassluis 6 in overleg 14:10 BARENDRECHT
12-02 Reeuwijk 4 Maassluis 5 14:00 15:30 REEUWIJK
12-02 Korbis 4 Maassluis 4 in overleg 20:25 WADDINXVEEN

Week 7 (14/02 - 20/02)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
19-02 Maassluis F3 Dunas F2 08:30 09:00 in overleg
19-02 Maassluis F1 RWA F3 08:30 09:00 in overleg
19-02 Maassluis D3 Gemini D1 09:30 10:00 in overleg
19-02 Maassluis D1 Dijkvogels D1 10:40 11:10 in overleg
19-02 Maassluis C1 DeetosSnel C1 in overleg 12:10 in overleg
19-02 Maassluis B1 Nieuwerkerk B1 in overleg 13:20 in overleg
19-02 Maassluis 3 Twist 3 in overleg 14:35 in overleg
19-02 Maassluis 2 DeetosSnel 4 in overleg 15:45 in overleg
19-02 Maassluis 1 Kinderdijk 1 in overleg 17:05 in overleg
19-02 Maassluis 5 VEO 7 17:30 18:30 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
19-02 Albatros E5 Maassluis E3 08:00 09:00 Jet, Damian ZWIJNDRECHT
19-02 Valto C2 Maassluis C2 in overleg 11:00 Tamer, Noa, Femke, Matthijs DE LIER
19-02 KOAG 5 Maassluis 4 in overleg 15:30 KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
19-02 KCC/CK Kozijnen A2 Maassluis A1 in overleg 17:10 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
19-02 Nieuwerkerk 8 Maassluis 6 in overleg 19:00 NIEUWERKERK AD IJSSEL

Week 8 (21/02 - 27/02)


Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
26-02 Nieuwerkerk E5 Maassluis E1 09:30 10:30 Sil, Merle, Bjarne NIEUWERKERK AD IJSSEL

Week 9 (28/02 - 06/03)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
05-03 Maassluis B1 Avanti/Post Makelaardij B1 10:00 11:00 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
05-03 Nexus 4 Maassluis 4 in overleg 14:10 SCHIEDAM

Week 10 (07/03 - 13/03)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
12-03 Maassluis F2 WION F1 08:30 09:00 in overleg
12-03 Maassluis E3 Vriendenschaar (B) E2 09:30 10:00 in overleg
12-03 Maassluis E1 Fortuna/Delta Logistiek E4 09:30 10:00 in overleg
12-03 Maassluis D2 KCC/CK Kozijnen D1 10:40 11:10 in overleg
12-03 Maassluis C2 Twist C1 11:30 12:10 in overleg
12-03 Maassluis A1 VEO A1 in overleg 13:10 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
12-03 KCR F5 Maassluis F1 08:00 09:00 Bram, Keano RIDDERKERK
12-03 Achilles (Hg) E4 Maassluis E2 08:15 09:15 Elles, Elize 'S-GRAVENHAGE
12-03 Albatros B1 Maassluis B1 11:30 12:55 Charlotte, Romy, Fedor, Floor ZWIJNDRECHT
12-03 Sporting Delta C1 Maassluis C1 11:45 13:00 Tom, Wout, Kristel, Nina DORDRECHT
12-03 HKV/Ons Eibernest D1 Maassluis D1 12:20 13:20 Anouk, Kim, Nikkie 'S-GRAVENHAGE
12-03 Valto 4 Maassluis 3 in overleg 17:10 DE LIER
12-03 Tjoba 2 Maassluis 2 in overleg 17:10 GOES
12-03 DES (D) 6 Maassluis 5 16:10 17:20 Julia, Hizkia, Mirjam DEN HOORN ZH
12-03 Tjoba 1 Maassluis 1 in overleg 18:30 GOES

Week 11 (14/03 - 20/03)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
19-03 Maassluis F3 KVS/Maritiem F1 08:30 09:00 in overleg
19-03 Maassluis E2 ONDO (G) E4 08:30 09:00 in overleg
19-03 Maassluis D1 KCR D1 09:30 10:00 in overleg
19-03 Maassluis C1 Valto C1 10:00 11:00 in overleg
19-03 Maassluis B1 Fortuna/Delta Logistiek B1 11:10 12:10 in overleg
19-03 Maassluis 3 Weidevogels 4 in overleg 13:25 in overleg
19-03 Maassluis 2 Albatros 3 in overleg 14:45 in overleg
19-03 Maassluis 1 Albatros 1 in overleg 16:05 in overleg
19-03 Maassluis 5 Avanti/Post Makelaardij 7 16:35 17:35 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
19-03 Refleks E1 Maassluis E1 08:15 09:15 Soraya, Stan, Sabine RIJSWIJK ZH
19-03 Vriendenschaar (B) F1 Maassluis F2 08:30 09:30 Vajen, Celeste BODEGRAVEN
19-03 Reeuwijk E1 Maassluis E3 09:15 10:15 Mats, Arda REEUWIJK
19-03 RWA D2 Maassluis D2 11:00 12:00 Gijs B, Mika, Cedric, Fenna RHOON
19-03 Weidevogels C2 Maassluis C2 11:00 12:00 Veronique, Floor, Inge, Thom BLEISWIJK
19-03 WION 7 Maassluis 4 in overleg 12:00 ROTTERDAM
19-03 Avanti/Post Makelaardij A2 Maassluis A1 in overleg 14:10 PIJNACKER
19-03 Reeuwijk 3 Maassluis 6 in overleg 15:30 REEUWIJK

Week 12 (21/03 - 27/03)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
26-03 Maassluis F2 NIO F2 08:30 09:00 in overleg
26-03 Maassluis F1 Korbis F3 08:30 09:00 in overleg
26-03 Maassluis E3 NIO E1 09:30 10:00 in overleg
26-03 Maassluis E1 Vitesse (Ba) E3 09:30 10:00 in overleg
26-03 Maassluis D2 Valto D3 10:30 11:10 in overleg
26-03 Maassluis D1 RWA D1 11:30 12:10 in overleg
26-03 Maassluis 4 KCR 9 in overleg 13:10 in overleg
26-03 Maassluis 6 Eureka 1 in overleg 14:20 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
26-03 ONDO (G) F5 Maassluis F3 08:00 09:00 Lena, Silja HOEK VAN HOLLAND
26-03 Avanti/Post Makelaardij D5 Maassluis D3 09:45 10:45 Isa Gr, Zahra PIJNACKER
26-03 De Meervogels 4 Maassluis 3 in overleg 13:20 ZOETERMEER
26-03 Merwede/Multiplaat 3 Maassluis 2 in overleg 14:25 SLIEDRECHT
26-03 KOAG B1 Maassluis B1 13:00 14:35 Benthe, Mila, Mees, Rens KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
26-03 Dijkvogels A1 Maassluis A1 in overleg 15:30 MAASDIJK
26-03 Vitesse (Ba) C1 Maassluis C1 14:15 15:35 Max, Isa G, Evi, Luuk BARENDRECHT
26-03 RWA 1 Maassluis 1 in overleg 18:55 RHOON

Week 13 (28/03 - 03/04)


Thuiswedstrijden

Datum Thuis Uit Verzamelen Aanvang Zaalwacht Scheidsrechter
02-04 Maassluis E2 ALO E2 08:30 09:00 in overleg
02-04 Maassluis F3 Excelsior (D) F3 09:30 10:00 in overleg
02-04 Maassluis D3 Trekvogels D1 09:30 10:00 in overleg
02-04 Maassluis C1 Nieuwerkerk C1 10:10 11:10 in overleg
02-04 Maassluis A1 Weidevogels A1 in overleg 12:10 in overleg
02-04 Maassluis 5 Achilles (Hg) 7 12:20 13:20 in overleg
02-04 Maassluis 2 GKV/Enomics 3 in overleg 14:35 in overleg
02-04 Maassluis 1 KOAG 1 in overleg 15:55 in overleg

Uitwedstrijden

Datum Thuis Uit Vertrekken Aanvang Chauffeurs Plaats
02-04 Vitesse (Ba) F1 Maassluis F1 08:00 09:00 Reeva, Robin BARENDRECHT
02-04 Nieuwerkerk E8 Maassluis E3 08:00 09:00 Amber, Damian NIEUWERKERK AD IJSSEL
02-04 KCC/CK Kozijnen F3 Maassluis F2 09:00 10:00 Bo, Lize CAPELLE AAN DEN IJSSEL
02-04 KCR D2 Maassluis D2 10:00 11:00 Cedric, Charlotte, Isabelle, Fien RIDDERKERK
02-04 Nieuwerkerk D2 Maassluis D1 10:00 11:00 Ivy, Guus, Jurre NIEUWERKERK AD IJSSEL
02-04 DES (D) E1 Maassluis E1 11:00 12:00 Sil, Merle, Bjarne DEN HOORN ZH
02-04 ZKV (Zu) 2 Maassluis 6 in overleg 12:20 ZUIDLAND
02-04 Fortuna/Delta Logistiek C3 Maassluis C2 13:00 14:00 Eva, Jocelyn, Fiene, Jet DELFT
02-04 ONDO (G) 6 Maassluis 4 in overleg 17:45 'S-GRAVENZANDE

SponsorKliks

Help Maassluis door online te kopen aankopen te doen via SponsorKliks. Weet je niet hoe dit werkt? Klik hier voor meer informatie.

s
Feedback